צרו איתנו קשר

פלורידה

פלורידה היא המדינה בעלת קצב הגידול הגדול ביותר בארה"ב- המדינה הרביעית המאוכלסת ביותר בארצות הברית, עם צפי לגידול של 20 מיליון תושבים חדשים בעשרים השנים הקרובות.
כלכלתה של מתבססת בעיקר על תיירות ומסחר. מזג האוויר החם וחופי הרחצה הארוכים מהווים אתר תיירות מועדף לאמריקאים ומטיילים ממדינות אחרות.

במדינה מספר רב של אטרקציות תיירותיות ובהם דיסניוורלד, סי-וורלד, אולפני יוניברסל פלורידה, מרכז החלל קנדי (הנמצא בקייפ קנברל קנדי). מספר רב של אטרקציות תיירותיות נוספות נמצאות באזור מיאמי ובאזור טמפה.

רבים מאוכלוסיית פלורידה הם פנסיונרים, אשר לאחר יציאתם לגמלאות, עוברים מכל רחבי ארצות הברית, בעיקר האזורים הקרים, לפלורידה, ע"מ לנפוש וליהנות ממזג האוויר החמים.
בעוד שבמדינות אחרות האוכלוסייה המבוגרת מהווה "נטל" על הכלכלה, בפלורידה אוכלוסייה זו היא אחד מגורמי הצמיחה החשובים. הקדמה ותוחלת החיים ההולכת ועולה מבססים את האוכלוסייה המיוחדת הזו לגורם צמיחה יציב.
 

קייפ קורל

קייפ קורל נמצאת על גבי חצי אי גדול ומרשים על מפרץ מקסיקו, בצדה המערבי של פלורידה. מדובר בעיר חדשה יחסית, אשר נוסדה ב-1957.
מיקומה של העיר הוא מרכזי ואסטרטגי: במרחק נסיעה ממיאמי, טמפה ואורלנדו (דיסני וורלד). בטווח של 20 ק"מ מהעיר נמצא שדה התעופה הבינלאומי Southwest Florida International Airport.
קייפ קורל היא עיר יפיפייה ושטופת שמש- תושביה נהנים מממוצע של 355 ימי שמש בשנה!
העיר מוקפת במים משלושת עבריה ובצידה הרביעי היא מתוחמת על ידי שמורת טבע.
600 ק"מ של תעלות מים מאפשרות את סגנון החיים הייחודי לתושבים והופכות את העיר ליעד מועדף לנופשים ותיירים.
בעיר שמורות טבע ופארקים, סירות , יאכטות דייג , ספורט ימי, מגרשי גולף וטניס, מתחמי נופש, קניות וספורט , ו 40 ק"מ של קו חוף מהמדהימים בעולם: 
קייפ קורל ידועה בבתי ספר ציבוריים ופרטיים ברמה גבוהה. בקרבת העיר נמצאים הקמפוסים הראשיים של מכללת פלורידה סאות'ווסטרן סטייט, אוניברסיטת פלורידה גוף קואוסט וקמפוסים משניים של מספר אוניברסיטאות ומכללות אחרות.

 

נדל"ן בקייפ קורל

בשנת 2008 התרחש משבר הסאב פריים בארצות הברית, ולא פסח על העיר קייפ קורל.
עד לתקופת המשבר שוק הנדל"ן בקייפ קורל היה אחד מהשווקים הפורחים ביותר ומחירי הנדל"ן היו גבוהים ביותר. גובה הנפילה היה כגובה הצמיחה- הנדל"ן בקייפ קורל הגיע לשפל ב-2009 כאשר מחירי הבתים ירדו בשיעור של עד ל-70% משווים המקורי.
יחד עם זאת, קייפ קורל היא בין הערים הראשונות שהראו יציאה ממשבר הנדל"ן שעבר על ארה"ב בשנים האחרונות: ברחבי העיר ניתן להתרשם מתנופת בנייה מתעוררת, הביקושים רבים ושוק השכירויות חזק ופעיל. שוק השכירויות החזק ואופי האוכלוסייה, מאפשר הזדמנות ליצר הכנסה פאסיבית בראש שקט לאורך זמן.
כיום, ישנה מגמה ברורה של התייצבות בהיקף הנכסים המעוקלים ואפילו תחילה של עליית מחירים. בתים פרטיים בקייפ קורל כבר מגלמים תשואה ממוצעת של 8%-10% ופוטנציאל עליית הערך שלהם נמצא בעלייה.

חלון ההזדמנויות לרכישת נכס בקייפ קורל הוא תולדה של המחירים הנמוכים בעקבות המשבר מצד אחד ועליית המחירים הצפויה בעקבות ההתאוששות בשוק מאידך.
בנוסף, ביחס למדינות אחרות פלורידה ידועה באחוזי מיסוי הנדל"ן נמוך (אין מיסים מדינתיים).

על פי מגזין פורבס פלורידה היא הראשונה ברשימת היעדים להשקעה בשנת 2016 וערך הנכסים מאיץ בשיעור של 9% עד 14%

 

השקעת נדל"ן בקייפ קורל- למה עכשיו?

• העיר נהנית מתנופת בנייה .
• היצע בתים חדשים נמוך והביקוש למגרשים רק הולך וגדל .
• מחירי המגרשים בעלייה מתמדת בשנה האחרונה.
• בעשור הקרוב יפרשו לפנסיה כ 70 מיליון אמריקאים כאשר היעד המועדף להגירה
הם המדינות החמות ובעיקר פלורידה.
• אוכלוסייה איכותית ובתי ספר ברמה גבוהה.
• השבחה גבוהה בטווח זמן קצר צפי עלייה של כ 100% בטווח של כשלוש שנים.
• נתוני נדל"ן של מדינת פלורידה מהשנים האחרונות מראים שמסוף שנת 2011 מחירי הנכסים במדינה נמצאים בעלייה מתמשכת. זה סימן טוב שמעיד על שוק נדל"ן יציב ומתפקד.

 

העסקה המוצעת:
• בית פרטי חדש מקבלן במיקום מרכזי בקייפ קורל על מגרש בגודל של 1 דונם
• כל המגרשים מאושרים לבנייה מיידית
• תהליך הקנייה מבוצע באמצעות חברת טייטל אשר מעניקה ביטוח בעלות, ודואגת
לרישום הנכס בטאבו, כולל ביטוח לטאבו כנהוג בארה"ב.
• החברה המוכרת היא חברה אמריקאית בבעלות ישראלית, בעלת ניסיון רב בתחום הנדל"ן האמריקאי ובקייפ קורל בפרט.
• פוטנציאל רווח הון של כ- 300% ויותר בשנים הקרובות